А+ збільшити шрифт

А- зменшити шрифт

Зміни у наданні житлових субидій населенню

Автоматичного перерахунку субсидій на літній період не буде

У зв’язку з внесенням змін до порядку призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ № 848 від 21 жовтня 1995 року «Про спрощення надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» згідно постанови КМУ № 420 від 14 квітня 2021 року нарахування субсидії буде проводитись при наявності нового пакету документів.

Постановою передбачається:

- переглянути підходи до врахування майнового стану, зокрема під час призначення житлових субсидій враховувати отримані доходи від депозитів, дивіденди від цінних паперів, наявність автотранспорту лише якщо з дати випуску минуло 15 років (раніше було 5), наявність у власності більше ніж 1 житлове приміщення тощо; - скасувати діяльність та повноваження комісій, утворених місцевими органами влади, щодо прийняття рішення про призначення житлових субсидій в окремих випадках за наявності умов, за яких така субсидія не призначається;

- посилити вимоги під час призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону тощо;

- заплановано призначення субсидії лише в грошовій формі, у разі відсутності заборгованості понад 340,00 грн. на 01.05.2021 р. (своєчасно сплачуйте платежі за спожиті житлово-комунальні послуги).

У зв'язку з цим усім отримувачам субсидій потрібно подати новий пакет документів до Відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради, який розташований за адресою: смт Біловодськ, вул. Філоненка, буд. 11, а жителі сіл подають документи за місцем проживання до адміністраторів ЦНАПу.

Нові звернення будуть прийматися лише після затвердження нових бланків ЗАЯВИ ТА ДЕКЛАРАЦІЇ, які на теперешній час знаходяться на погодженні в Міністерстві соціальної політики.

Інформація за телефоном: 095-839-64-96

06 травня 2021